A R C H I W U M - WYSZUKAJ ARTYKUŁ

piątek, 1 kwietnia 2016

ZATAŃCZYĆ W DESZCZU ... TYLKO ODWAŻNIE I Z UCZUCIEM
... jak tu zacząć ? , a no tak dziś piątek i do tego 1 kwietnia  :)  , baterie mi się zupełnie rozładowały ... a przecież jest tyle tematów do napisania , tyle się w głowie kotłuje :) , ale co tam dziś o przyjemnych sprawach i rzeczach , co  ja dziś będę porabiał ?  hmmm .
Żona właściwie ustaliła mi dzień , ona sama jedzie dziś do siostry , a ja zostaję z dwójeczką dzieciaczków - małe rozrabiaki , a właściwie jeden , bo on ma 3 lata , a ona 12 ... ale będzie bal   :)

... rzucanie zabawkami , bałagan , tato a on mi to zrobił , tato a ona mi tamto zrobiła itd. ... nawet jak jesteśmy razem z żoną , to też jest tak samo , ale dzieci to jednak sam miód - summa summarum .

 Możecie sobie myśleć inaczej , bo pomimo zmęczenia , nie wysypiania się  , kłótni , utarczek i całego tego ich wychowywania , jest :
zabawnie , fajnie , tkliwie , czasami człowiek robi retrospekcję i dochodzi do wniosku , że bez nich być może - zagubiłby się ... ?!

  Sobota ? jeszcze  pewnie fajniejsza ... śniadanko , poranne starcia małolatów , bieganina , zamęt , a następnie kawusia w pościeli z umęczoną żonką - gdy latorośle zajmą się swoimi sprawami ...

  Następnie jak to całe towarzystwo się ogarnie to są opcje do wyboru :

 zakupy ,spacer , wyjazd za miasto - ewentualnie możemy z żoną zapodać obowiązkowe '' kiszenie się w domu " - takie słodkie lenistwo :
jedzenie , spanie , kawa , zabawa z dziećmi , kolacja , mycie i spać ... no dobra przyznać się ilu z Was tak ma ? ... może ja jestem jedyny co ?  :)

  Wiem natomiast jedno , zamierzam naładować baterie choćby świat się zesrał na rzadko , choćby nie wiem co będę się śmiać , skakać , pić ( wodę mineralną ) , i będę starał się nie narzekać ... a wy pójdźcie w moje ślady zapomnijcie o kłopotach , zaległych sprawach i innych wyzwaniach .
  Wyrzeknijcie się dziś i przez cały weekend obowiązkowości , szablonów i schematów dnia codziennego.

  Dajcie upust wolnej woli zdobywania  nowego i nieznanego , dajcie upust swoim portfelom ( a najlepiej oddajcie je żonom -  one będą wiedziały co z nim zrobić ... sex gwarantowany  )  !

  Wiosna  czas gdy w Polsce przestaje obowiązywać tzw. " Depresja Narodowa "  , a  urealnia się szansa na lepsze widoki , a jakie te widoki na przyszłość będą ?

Zależy od Was ... wiem , wiem już słyszę wasze słowa o k...wa jakie banały gość wypisuje - no i wpisuję , bo mam szczerą chęć życzyć Wam wszystkim  takiego weekendu , jaki ja co tydzień przeżywam , bo wiem , że nie każdy z Was ma taką szansę , lub możliwość co tydzień przeżyć tak pełne dynamizmu i szczęścia  : piątki , soboty i niedziele.

  Chrzanić że :
rozwiedliście się ze sobą - spotkajcie się z uśmiechem
jesteście choży fizycznie i duchowo - uśmiechajcie się
odczuwacie brak pracy i pieniędzy - praca i pieniądze znajdą się wcześniej albo później
macie depresję - zażyjcie  psychotropy i dalej do przodu
jesteście alkoholikami ... hmmm ? Spróbujcie napić się z umiarem
dzieci Was nie chcą oglądać - to oglądajcie je z daleka
szef was gnębi - kupcie mu kwiaty ( ale miałby rozkminkę )
policja dała Wam wysoki mandat - podajcie im rękę ( jeden z drugim będą myśleć dlaczego to zrobiliście )
narzekacie na wszystko i wszystkich - narzekajcie jeszcze bardziej , ale w duchu

... i również Chrzanić  to że : 
każdy z Was teraz powie , lub pomyśli powtórnie  : ale banały  , a właśnie nasze życie składa się z tych banałów i nic z tym k...wa nie zrobicie , może poza tym , że ten i ów  spróbuje zrobić to  co jest napisane powyżej ... a ja pomimo przeciwności  zrobię to co Gene Kelly    poniżej ... powodzenia tej wiosny Wam życzę .  Gene Kelly - Singin' in the Rain

I'm singin' in the rain
Just singin' in the rain
What a glorious feelin'
I'm happy again.
I'm laughing at clouds.
So dark up above
The sun's in my heart
And i'm ready for love.

Let the stromy clouds chase.
Everyone from the place
Come on with the rain
I've a smile on my face
I walk down the lane
With a happy refrain
just singin'
singin' in the rain

dancin' in the rain...

im happy again...

I'm singin' and dancin' in the rain...

 P.S.  proszę Państwa poniżej artykułu jest tzw. stopka w której można dodać własny komentarz , śmiało , zapraszam ...
 * Wszelkie Prawa Zastrzeżone! Kopiowanie, Powielanie i Wykorzystywanie Powyższych Materiałów , bez Zgody Autora Zabronione !
* wszystkie materiały  fotograficzne i filmowe pochodzą z źródeł :